A A A

 

 

 

 

Teksty, opinie, informacje

fotografia i podróże

 

 

 

budka fotograficzna

W dziale "Fotograficzne" - zamieszczane są artykuły dotyczące fotografii. Nie chodzi tu o porady w stylu "jak zrobić dobre zdjęcie" lub "jaki aparat kupić" lecz informacje wpływające na jakość uzyskiwanych zdjęć, przydatnego sprzętu fotograficznego, ciekawych tanich lub darmowych narzędzi do obrobki zdjęć w komputerze.

 

 

W dziale "Podróże" - zamieszcane są relacje z podróży oraz opinie dotyczące atrakcyjnych turystycznie miejsc. Mając tego typu informacje możemy uatrakcyjnić nasze wyjazdy służbowe, podróże i wczasy stacjonarne. Więcej dzieki temu zwiedzimy, zobaczymy i zostaną nam wspaniale wspomnienia.

 

Jak sprawić aby goście weselni na długo zapamiętali Twój ślub?

 

Każda Para Młoda pragnie, aby ich ślub pozostał jak najdłużej zapamiętany przez gości. Ogromna ilość pomysłów na które można natrafić w internecie ułatwia i jednocześnie utrudnia zadanie. Dziesiątki możliwości dają duże pole do popisu, są jednak bardzo łatwo dostępne i zaskoczenie gości może okazać się dość trudne. Trzeba się bardzo napracować, aby wpaść na oryginalny pomysł.

 

fotoabudka warszawa
Przygotowaliśmy dla was kilka opcji, dzięki którym będziecie mogli pozytywnie zaskoczyć gości. Niektóre wymagają niewielkiego nakładu finansowego, inne natomiast są całkowicie darmowe - wystarczy odrobina chęci i wysiłku.

 

 

 

 

 

 

Oto one:


1) Zabawny układ taneczny - sposób bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych, daje wiele radości i rozluźnia atmosferę, obejrzenie go po latach, szybko przywoła miłe wspomnienia. Wypracowanie idealnego układu może wymagać nakładu czasowego, ale dla gości i świetnej zabawy chyba warto się poświecić.


2) Opis Waszej historii w formie małego spektaklu zaprezentowany od momentu poznania aż do dnia ślubu. Przybliży to Waszą znajomość osobą z którymi nie jesteście aż tak blisko związani.


3) Księga gości na pamiątkę. Sposób dobry na świetną pamiątkę dla Was. Wystarczy duża księga i fotobudka na imprezę. Goście będą mogli wklejać zdjęcia zrobione bezpośrednio na weselu i wpisać życzenia Młodej Parze.


4) Małe detale. Małe wpadki na weselach zdarzają się bardzo często. Komuś pękną spodnie, ktoś inny zapomni o zapasowych pieluszkach dla dziecka, kogoś innego rozboli głowa. Bardzo dobrym pomysłem jest przygotowanie awaryjnych koszyczków dla gości. Można je ustawić w łazience i wrzucić tam najpotrzebniejsze drobiazgi. Wystarczy kilka opakowań chusteczek nawilżanych, igła, nitka, środki do higieny intymnej dla kobiet, czy pieluszki dla maluch. Wtedy będziecie mieć pewność, że żaden incydent nie pozostanie w pamięci gości, a tylko dobre wrażenie i doskonała organizacja.

 

 

 • Fotograficzna zasada trójpodziału

  Powinieneś znać zasadę trójpodziału jako wybór domyślnej kompozycji. Jest to najpopularniejsza wytyczna stosowana przez większość fotografów. Zasadniczo mówi się, że w trakcie komponowania fotografii, rama powinna być podzielona na dziewięć różnych kwadratów, dzięki dwóm poziomym i dwóm pionowym liniom.

 • Wspomnienia tworzące ksiażkę

  Niezwykle interesującym "wynalazkiem" współczesności jest tzw. fotoksiążka. Ma ona za zadanie uwiecznić najważniejsze momenty naszego życia właśnie w formie książkowej. Fotoksiążki, w skrócie, tworzy się poprzez odpowiedni, wedle uznania, wybór zdjęć oraz rozmieszczenie ich w dowolny sposób na wirtualnych stronach książki.

 • Program do zaprojektowania fotoksiążki


  Fotoksiązka może także służyć jako pamiątka dla uczestników jakiegoś wydarzenia. Na przykład - obozu lub wspólnych wakacji. Wszystkie ciekawe zdjęcia, można zebrać w jedną całość i przedstawić jako fantastyczną przygodę, nowe znajomości, być może sympatie. Kilka wspólnych chwil, których nikt dzięki fotoksiążce, nie zapomni do końca życia.

 • Wyjątkowe albumy na zdjęcia

  Jeśli robisz album ze zdjęciami z imprezy, możesz śmiało zmieniać konfiguracje układania zdjęć. Ponadto pamiętaj, że album ma opowiedzieć jedną z Twoich historii. Projektowanie stron będzie łatwiejsze, jeśli nie włożysz wszystkich 1000 zdjęć z imprezy czy wycieczki. W albumie 100 stronicowym, około 300 zdjęć naprawdę wystarczy, by opowiedzieć historię, którą chcesz przekazać.